Fabrika Açık Hafta

Sürdürülebilir uygulamaların bir parçası olarak, Votorantim mirasını devam ettirmek için yerel diyalogu ve toplumla ilişkileri güçlendiririz.
Bu kapsamda Hasanoğlan ve Sivas Fabrikalarımızda; 2019 yılının son aylarında “Fabrika Açık Hafta” etkinlikleri düzenlendi. Her seviye öğrenci, veli ve öğretmenler, bulunduğumuz illerdeki paydaşlarımızı ve çalışanlarımızın ailelerini ağırladığımız etkinliğimiz, çeşitli yaşlardan yaklaşık 500 fazla katılımcı ile tamamlandı.

Katılımcılarımız; Şirket tanıtımı, insan kaynakları uygulamalarımız, çimento prosesi, sürdürülebilirlik uygulamalarımız, iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarımızın paylaşıldığı bilgilendirme seminerinin ardından saha gezisine çıktılar ve laboratuvar ile merkezi kumanda odasını ziyaret ederek Votorantim Cimentos’u yakından tanıyarak programlarını tamamladılar.

Faaliyette olduğumuz bölgelerdeki ilişkilerimizi pekiştirdiğimiz ve firmamızı tanıttığımız bu keyifli etkinliğimize son verirken, misafirlerimizi Şirketimizi hatırlatıcı kurumsal hediyelerle uğurlamayı ihmal etmedik.