Yetenek Yönetimi

Sürdürülebilir mirasın bir parçası olun

Yetenek yönetimi, gelecekteki başarımızı inşa ettiğimiz temel taşlardan biridir.
Çalışanlarımızın yeteneklerini geliştirmek için kararlı bir şekilde çaba göstermekteyiz. Bu kapsamda çalışanlarımıza yenilikçi öğrenme fırsatları, mesleki gelişim programları ve mesleki becerilerini genişletmelerini sağlayan araçlar sunmaktayız.

Yeni bakış açılarının oluşmasına destek vererek ve maksimum potansiyelin elde edilmesine olanak sağlayan bir ortam sunarak yenilik ve yaratıcılığa açık iş alanları yaratmaya çalışmaktayız.

Çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel gelişimine yatırım yapmak bizi güçlendirirek uzun vadeli sürdürülebilirliğimizi sağlayan bir organizasyon olarak yol almamızı sağlamaktadır.
Sürekli gelişim kültürüne sahip ekipler oluşturmak ve takım ruhuyla hareket ederek sektörün karşılaşabileceği zorluklara karşı hazırlıklı olmamız ise bizi güçlü kılmaktadır.

Kariyer Gelişim İmkanları

Sürdürülebilir ve gelecek odaklı bir şirkette kariyerinizi oluşturun, takımımızın bir parçası olun!

Gelişmiş Teknoloji

En gelişmiş kaynakları ve teknolojiyi ekiplerimize sunarak yeteneklerine katkıda bulunmalarını sağlıyoruz.

En İyi Çalışma Ortamı

Amacımız, tüm çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sunarak kariyer yolculuklarına devam etmelerini sağlamaktır.

Eğitim ve Gelişim Fırsatı

Eğitim platformlarımız ve kariyer planlarımız aracılığıyla, sürekli gelişim ve değişim halindeki bir dünyada başarılı olmak için becerilerinizi geliştirin.

Büyük bir takımın parçası olmak istiyorsanız, bilgilerinizi aşağıdaki bağlantıdan bizimle paylaşın!

Eğitim Yolculuğumuz

Votorantim Cimentos olarak tüm çalışanlarımıza uluslararası bir çalışma ortamı sunarız. Öğrenme ve gelişim kimliğimizin bir parçasıdır. Bu doğrultuda çalışanlarımızın ilgi ve becerilerini göz önünde bulundurarak kariyerlerinde onları bir adım daha ileri taşıyacak eğitim fırsatları sunarız.

Öğrenim Yönetim Sistemi (LMS)

Eğitimi, salonlardan dışarı çıkardık! Binlerce içerikten oluşan zengin kütüphanemiz ile çalışma arkadaşlarımız istedikleri zaman diledikleri yerden öğrenme süreçlerini sürdürebilirler.

İç Eğitimler

Sektörün önemli isimlerini kadrosunda barındıran ekibimiz çok çeşitli teknik eğitimler düzenleyerek tüm ekip arkadaşlarımızın gelişim sürecine katkıda bulunur.

Dış Kaynaklı Eğitimler

Sadece iç eğitim kadromuzla değil yerel ve global birçok yüksek prestijli eğitim firmasıyla iş ortaklığı içerisindeyiz. Bu ortaklık, çalışma arkadaşlarımızın profesyonel öğrenme süreçlerinde oldukça önemli rol oynamaktadır.