Medya Merkezi

" src=

Bizim “Great Place to Work” Hikayemiz

Olağanüstü çalışan deneyimine sahip binlerce organizasyonu global olarak tescilleyen Great Place to Work Sertifikasını Votorantim Cimentos Türkiye olarak almaya hak kazandık!

" src=

Votorantim Cimentos Türkiye CEO’su Röportajı

Votorantim Cimentos Türkiye CEO'muz Hatim Benmoussa’nın Türk Çimento dergisinin Mayıs-Haziran/2022 sayısında yer alan röportajı yayınlanmıştır.

" src=

Votorantim Cimentos Sivas ve Hasanoğlan Fabrikalarına ÇEİS’ten Ödül

ÇEİS İSG Kurulu’nun 2021 değerlendirmeleri neticesinde Votorantim Cimentos Sivas ve Hasanoğlan Fabrikalarımız gün kayıplı kaza meydana gelmeden en uzun süre çalışan fabrika kategorisinde değerlendirilerek ödüle layık görülmüşlerdir.

" src=

Lösev ile Koli Koli Mutluluk!

Votorantim Cimentos olarak faaliyette bulunduğumuz bölgelerde toplumun gelişimini destekleyerek iz bırakırız.

" src=

Beton Teknolojileri ve Doğru Beton Uygulamaları Semineri

Votorantim Cimentos Satış Ekibi’mizin stratejik girişimlerinden biri olarak içerisinde bulunduğumuz toplulukları her daim geliştirmeye ve bir adım ileri taşımaya çalışıyoruz.

" src=

Sivas Başsöğüt Okuluna Kitap Bağışı Gerçekleştirdik!

Votorantim Cimentos olarak Sivas Başsöğüt ortaokul kütüphanesine çocuk kitabı bağışı faaliyeti düzenledik.

" src=

Yozgat Fabrika Olarak Biz de Kadına Şiddete Hayır Diyoruz!

Yozgat ili Yerköy İlçesi Jandarma Komutanlığı tarafından “Kadına Şiddete Hayır!” temasıyla bugün gerçekleştirilen eğitim ve grafiti çalışmasını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz!

" src=

ÇEİS’ten Votorantim Cimentos Türkiye’ye İki Ödül Birden!

Üyesi olduğumuz Çimento Endüstrisi İşverenler Sendikası’nın tarafından gerçekleştirilen 2021 yılı için yapılan değerlendirmeler sonucunda İSG alanında en uzun süre gün kayıplı kaza yaşamayan fabrika kategorisinde Sivas Fabrika’mız Kazasızlık ödülünü

" src=

Liderlik Yolculuğu Programı

Votorantim Cimentos Türkiye olarak kendine ve başkalarına liderlik eden liderlere değer veriyor; güçlü, çeşitli ve birbirine bağlı ekipler yaratıyoruz.

See more
 

Medya İlişkileri

Medya İlişkileri İletişim Bilgileri

Bizimle iletişim kum