Votorantim Cimentos 2025’e giden yol haritasını Türkiye’de belirledi

Firma yöneticileri Votorantim Cimentos’un önümüzdeki 10 yıla ilişkin yol haritasının belirleneceği büyük yönetim kurulu toplantısını Türkiye’de gerçekleştirdi.

140 milyon Euro’luk yatırım ile Türkiye ekonomisine duyduğu güveni kanıtlayan Votorantim Cimentos, 2025 yılı Strateji Planını ele alacağı büyük Yönetim Kurulu Toplantısını da Ankara’da yaparak Türkiye’ye verdiği önemi bir kez daha gösterdi.

Votorantim üst yönetimi Ankara Hasanoğlan Fabrikası’nda gerçekleştirdiği Büyük Yönetim Kurulu toplantısında 2025 Strateji Planı’na son şeklini verdi. İki gün süren toplantıda Votorantim’in hem dünya hem de bölgesel ölçekli olarak 10 yıllık yol haritası çizildi. 

Votorantim yöneticilerinin Türkiye gündemiyle gerçekleştirdiği geniş katılımlı toplantıda da firmanın Türkiye pazarında 2012 yılı sonunda bu yana gösterdiği performans değerlendirildi; önümüzdeki döneme ilişkin beklenti ve yeni yatırım planları ele alındı. Heyete, Türkiye ekonomisinin mevcut durumu ve tahminlerine ilişkin bir saatlik sunum yapıldı.

Votorantim Cimentos 2025’e giden yol haritasını Türkiye’de belirledi